Dzień, w którym przychodzisz na świat, wpływa na Twój charakter, usposobienie, talent, a nawet los.

Tak twierdzą numerolodzy, którzy przypisują dacie urodzin, oznaczającej sam dzień (bez miesiąca i roku) o wiele większe znaczenie niż astrolodzy. Zatem jeśli urodziłaś się:

1-go – jesteś niezależna, odważna, masz silną wolę. Na życie patrzysz trzeźwo, w rozwiązanie problemów angażując przede wszystkim rozsądek. Uczucia zostawiasz na drugim planie. Ale uważaj – zbyt często kieruje Tobą egoizm.

2-go – dzięki swej wrażliwości i serdeczności jesteś lubiana przez ludzi. Wobec bliskich i przyjaciół nie skrywasz swoich uczuć. Jesteś wrażliwa na poezję, sama też piszesz wiersze. Przemawia do Ciebie muzyka.

3-go – trudno się przy Tobie nudzić: jesteś towarzyską osobą, wspaniałą rozmówczynią. Twoja ciekawość świata sprawia, że stale się gdzieś wybierasz. Niestety, zbyt często gubisz się w drobiazgach. Uważaj na to!

4-go – Twego charakteru można Ci tylko pozazdrościć. Jesteś systematyczna i niezawodna w działaniu. Ponad wszystko cenisz swój dom i rodzinę. Jeśli trzeba, potrafisz twardo bronić swoich przekonań.

5-go – zawsze udaje Ci się wszystko, za co się zabierasz! Jesteś gładka i zręczna wobec innych, ale choć unikasz problemów, potrafisz być czasami zbyt kapryśna.

6-go – sprawiasz wrażenie osoby łagodnej i przyjaznej, ale charakter masz twardy, nawet ostry, co nie przysparza Ci sympatii, Na szczęście, te bliskie kontakty, które udało Ci się nawiązać, są tym mocniejsze i trwalsze.

7- go – zwykle kierujesz się logiką, a nie emocjami, często robisz więc wrażenie osoby chłodnej zdystansowanej, co przecież nie jest prawdą. Zawsze interesuje Cię głębia spraw i problemów, którymi się spotykasz. Lubisz zwiedzać świat.

8-go – jesteś twórcza, wydajna i bardzo lubisz rządzić innymi. Próbujesz zmusić ich do tempa, które sobie narzucasz. Jako urodzona indywidualistka często pozostajesz samotna, A ponieważ nie lubisz ujawniać swoich emocji i uczuć, trudno Cię zrozumieć.

9-go – impulsywna, niezależna, niespokojna, często miewasz zatargi z rodzicami, rodzeństwem, krewnymi, w późniejszych latach z podwładnymi – ludźmi, którymi przyszło Ci kierować. Masz silną wolę, choć zbyt często poddajesz się emocjom.

10-go – można Ci pozazdrościć zdrowia, pogody ducha, równowagi psychicznej. A także tego, że masz wielostronne zainteresowania, które zawsze starasz się zaspokoić.

11-go – lubisz działać spontanicznie, czym często denerwujesz otoczenie. Męczące są zwłaszcza Twoje wciąż zmieniające się nastroje. To, co dziś zaplanujesz, jutro zmieniasz. Pomyśl o tym!

12-go – jesteś kobietą czynu. Przyjaźnie, związki uczuciowe traktujesz serio. Unikasz konfliktów, a jeśli się pojawią nie angażujesz się w nie bez reszty. Obdarzona jesteś jakimś artystycznym talentem!

13-go – Często wprowadzasz innych w błąd swoim łagodnym spojrzeniem, gdy tymczasem w środku wszystko się w Tobie gotuje, dlatego łatwo się zacietrzewiasz. Ale zawsze można na Tobie polegać w pracy i w życiu prywatnym.

14-go – zdarza Ci się obnosić ponurą minę, często sprzeczasz się z innymi. W życiu bywasz raz na wozie, raz pod wozem. I sama nie wiesz, o co właściwie Ci chodzi. Bezustannie dążysz do zmian, nie zawsze w dobrym kierunku.

15-go – towarzyska, wesoła, z obawą jednak patrzysz w przyszłość. Utrudnia Ci to życie. Bywa, że przynosi pecha! Bywasz nierówna, daleko Ci do harmonii uczuć: czasem pogodna i wspaniałomyślna, czasem mściwa i pamiętliwa.

16-go – na pozór chłodna, w środku wulkan uczuć. Wprawdzie jesteś często niespokojna i niezadowolona ale jak ognia unikasz spięć i awantur. Bardzo potrzebna Ci jest umiejętność odprężania się, uwalniania napięć.

17-go – jesteś mężna: jeśli sobie coś postanowisz lub upatrzysz, uparcie dążysz do celu. Bardzo lubisz górować nad innymi. Ale od czasu do czasu, bywasz rozkapryszona jak dziecko. Może dlatego bywasz samotna.

18-go – wszystko usiłujesz opanować do perfekcji. I to od najwcześniejszych lat, zawsze chcesz być prymuską. Jesteś uczuciowa, ale masz trzeźwą głowę. Potrafisz popaść w konflikt z innymi, tylko wtedy jednak, gdy uważasz, że musisz twardo bronić swego zdania.

19-go – masz skomplikowany charakter. Gwałtownie reagujesz na wszystko, co ogranicza Twoją wolność. Umiesz jednak pracować w zespole. Potrafisz uszczęśliwiać ludzi ze swego najbliższego otoczenia.

20-go – lepiej  piszesz niż mówisz, nic dziwnego, że tego dnia przychodzi na świat wielu pisarzy i dziennikarzy. Jesteś lubiana przez ludzi, ale niestety nie masz zbyt silnej woli.

21-go – szybko pozyskujesz przyjaciół, masz towarzyskie usposobienie, talenty dyplomatyczne, doskonale się z tobą rozmawia, ale bywasz nadmiernie podejrzliwa i może dlatego często zmieniasz pracę.

22-go – jesteś z natury konserwatywna, ale otoczenie docenia siłę Twoich przekonań, choć nie zawsze się z nimi zgadza. Ponieważ skrzętnie ukrywasz swoje uczucia, nie przysparza Ci to szczerych przyjaciół.

23-go – umiesz nawiązywać kontakty z innymi. Jesteś człowiekiem czynu, cenisz swoją wolność i nie cierpisz narzuconych Ci ograniczeń. Wierzysz w to, że w Twoim życiu jeszcze wiele może się zdarzyć.

24-go – jesteś pracowita aż do przesady, indywidualistka skłonna jednak do metodycznej prac. Ściśle rozgraniczasz swoje życie zawodowe i prywatne. Nazbyt przesadnie reagujesz na swoje kłopoty zmartwienia, ale umiesz także marzyć!

25-go – bywasz często niezdecydowana, wahasz się jak postąpić. Nie wykazujesz zbyt wiele energii działaniu. Jesteś szczera, prawdomówna, koleżeńska, można Ci ufać. Nie lubisz wielkich, patetycznych słów. Masz skłonność do marzeń i fantazji, ale tego nie uzewnętrzniasz.

26-go – przywiązujesz ogromne znaczenie do tego, aby zawsze, w każdej sytuacji wypaść jak najlepiej. Lubisz być dobrze poinformowana, zawsze „na górze” i często Ci się to udaje. Masz zdolności przywódcze, na czym cierpi Twoje życie małżeńskie.

27-go – dążysz do wolności, wcześnie zaczynasz gromadzić życiowe doświadczenia. Ambitna tak dalece, jesteś dosłownie chora, gdy przyjdzie Ci grać „drugie skrzypce”.

28-go – masz silną osobowość. Spokojne, niczym szczególnym nie odznaczające się usposobienie, ukrywa mocny charakter i wewnętrzną siłę. Często oceniana jesteś jako zimna i bezduszna, bo swoje uczucia ukrywasz głęboko.

29-go – można śmiało powiedzieć, że jesteś dzieckiem szczęścia!  Impulsywna i otwarta, nigdy się nie nudzisz. Czasem miewasz kłopoty w życiu rodzinnym, ale potrafisz sobie z nimi poradzić.

30-go – jesteś przyjazna i szczera, ale przy tym jakby nieuchwytna. Aktywna aż do przesady, wykazujesz wszechstronne zainteresowania. Ludzie nie zawsze sprawiedliwie cię osądzają, może dlatego, że czasem bywasz zrzędliwa!

31-go – oceniasz wszystko bardzo realistycznie, odznaczasz się silną wolą. Pewnie dlatego fascynują Cię ludzie osobliwi i niepospolici. Jesteś bardziej przychylna i uprzejma niż się zwykło o tobie sądzić.