Twój dzień
Czy ważne jest, w którym dniu tygodnia przyszłaś/przyszedłeś na świat? Podobno tak. Każdemu z nich patronuje bowiem inna planeta – ona decyduje ponoć, jakie cech będzie miała osoba urodzona w danym dniu.

Dla urodzonych w poniedziałek.
Księżyc
Wrażliwa/y, czuła/y i uczuciowa/y – jesteś idealnym przyjacielem. Lubisz towarzystwo, nie kończące się dyskusje, wieczory spędzone w miłym gronie. Jesteś pełna/y inicjatywy i potrafisz wszystkich zachęcić do działania. Nie potrafisz żyć bez przyjaciół, a samotność jest dla ciebie gorsza niż więzienie.
Masz szczególny, wręcz magiczny urok. Dzięki niemu uwodzisz i zdobywasz tych, którzy ci się podobają. Potrafisz zauroczyć każdego, na kim ci zależy. Pomaga ci w tym także twoja wielka intuicja i… może również małe kłamstewka…
W miłości jesteś jednak szczera/y – umiesz ofiarować swoje uczucie bez reszty. Ale biada temu, kto z ciebie zażartuje!
Nie znosisz sytuacji, gdy ktoś nie podziela twojego afektu, a może nawet zdradza twoje zaufanie – rani cię to głęboko. Podobnie jak twoja planeta – Księżyc – lubisz czasami się ukryć…

Dla urodzonych we wtorek.
Mars
Niecierpliwa/y, ciekawa/y, niezmordowana/y – krótko mówiąc prawdziwa/y pożeraczka/pożeracz życia i jego uroków. Podobnie jak Mars, grecki bóg wojny, masz niespożyte zapasy energii, która zawsze pozwala ci być gotową/gotów do wzięcia udziału w jakiejś nowej imprezie lub… walce.
Sen? To rzecz dla leniwych. Odpoczynek? Zarezerwowany dla starców. Wszyscy cię kochają, ale i boją się równocześnie, ponieważ trudno dotrzymać ci kroku.
Najlepsze dla ciebie zajęcie to takie, które pozwoli ci podróżować po świecie. Wtedy twoja potrzeba poznawania i eksperymentowania może zostać zaspokojona a jednocześnie będziesz miała prawdziwą satysfakcję. Chyba że w „międzyczasie” Ziemia stanie się dla ciebie zbyt mała…

Dla urodzonych w środę.
Merkury
Pragniesz gorącego uczucia, na które można zawsze liczyć. Ciepły, przytulny dom, do którego chce się wracać co wieczór – oto co w życiu ma dla ciebie największe znaczenie. Twój charakter jest troszkę „pantoflarski”, jesteś uległa/y, choć na pewno w środę nie rodzą się osoby leniwe, czy też unikające odpowiedzialności.
Przeciwnie, jesteś osoba pracowitą i utalentowaną. W szkole wszyscy cię cenią i szanują. Ale ty oczekujesz od innych tej samej dokładności, którą sama/sam przejawiasz i… często spotyka cię rozczarowanie. Nie wszyscy są tacy jak ty – i to właśnie trudno ci zaakceptować.
W uczuciach jesteś nieśmiała/y i trochę skomplikowana/y – usiłujesz ukrywać, również przed sobą, głębie swoich doznań. Bardzo nie lubisz niejasnych, złożonych sytuacji. Pamiętaj – w uczuciach logiczne rozumowanie nie zawsze się przydaje.

Dla urodzonych w czwartek.
Jowisz
To osoby niespokojne, często działające instynktownie, dość silne indywidualności. Jesteś twórcza/y. Zawsze dokonujesz bardzo osobistych wyborów i dążysz do tego, by nie schodzić z własnej drogi. Dlatego dość łatwo i szybko możesz nawet oddalić się od własnej rodziny i usamodzielnić się. Jednak nawet na odległość pozostaniesz bardzo związana uczuciowo z bliskimi ci osobami. Staraj się rozwijać swoje talenty artystyczne, podróżuj, spotykaj się z ludźmi i staraj się rozumieć wszystkich – tylko to da ci pełnię zadowolenia.
Miłość nie stoi w centrum twego życia, ale oczywiście pragniesz jej, jak każdy. Osobie, którą pokochasz i która to uczucie odwzajemni – dasz wiele. Pod warunkiem jednak, że twój partner nie będzie zbyt zaborczy i nie zechce zamknąć cię w klatce.

Dla urodzonych w piątek.
Wenus
Są to ludzie interesujący, zmysłowi i szczęśliwi. Sztuka i miłość – te dwie sprawy są w centrum zainteresowania urodzonych w piątek.
Przyciągasz płeć przeciwna swoją nieco chmurną i zagadkową osobowością, której… sama nawet możesz nie być świadoma. Niełatwo cię zadowolić, miewasz bowiem wręcz nieosiągalne i abstrakcyjne ideały. Przez to możesz sprawiać cierpienie osobie, która cię kocha. Zastanów się nad tym i spróbuj przeobrazić nieco swoje ideały.
Masz talent artystyczny i możesz odnieść sukces w zawodach, które wymagają zmysłu estetycznego. Twoją domeną może być taniec, moda, kino i teatr.
Chłopcy urodzeni w piątek są szczególnie ambitni i pragną zajść wysoko. Dziewczyny natomiast w swoich marzeniach dopuszczają myśl, by… zakotwiczyć się u boku człowieka sukcesu!

Dla urodzonych w sobotę.
Saturn
Jesteś wymagająca/y i trochę uparta/y, odczuwasz bowiem wpływ Saturna – planety działającej najintensywniej w dniu twojego urodzenia. Od siebie i najbliższych zawsze wymagasz maksimum, nawet za cenę akceptacji i sympatii ze strony innych ludzi. W szkole jesteś bardzo ceniona/y za swoje fachowe podejście do wszelkich problemów oraz za pracowitość. Aktywność jest dla ciebie czymś naturalnym i ważnym. Nigdy nie nudzisz się sama/sam ze sobą , ale odczuwasz też potrzebę wymiany poglądów. Staraj się otworzyć na miłość i naucz się dawać siebie… To nie będzie dla ciebie takie łatwe, ale gdy się z tym uporasz, odkryjesz świat uczuć, który okaże się wspaniały!
Uważaj jednak z kim przestajesz – potrzebujesz przy sobie osób, które cię docenia i zaakceptują taka, jaką jesteś.

Dla urodzonych w niedzielę.
Słońce
Nie można powiedzieć, że urodzeni w niedziele nie mają silnej osobowości. Przeciwnie – jesteś twarda/y i masz bardzo jasno sprecyzowane poglądy.
Szkołę traktujesz poważnie i nie boisz się trudnych wyborów. Chcesz osiągnąć sukces? Wszystko przed tobą!
Bardzo ważne dla ciebie jest życie społeczne – masz wielu przyjaciół, z którymi lubisz się spotykać. Ale jesteś również bardzo związana z rodziną. Chciałabyś mamę, tatę, rodzeństwo i wszystkich bliskich mieć zawsze przy sobie. Zresztą z przyjaciółmi też nie lubisz się rozstawać na dłużej, nie mówiąc już o osobie, którą kochasz. Jednak to nie zawsze jest realne…
W miłości nie wszystko układa się łatwo i prosto – nie umiesz wyraźnie określać swoich potrzeb i uczuć, ryzykując, że nie zostaniesz zrozumiana. Spróbuj być bardziej bezpośrednia/bezpośredni!